Ogłoszenie w sprawie wyzwania

Niestety, ale druga edycja wyzwania Ocalić od zapomnienia się nie odbędzie. Zgłosiło się naprawdę mało osób, o wiele mniej niż w zeszłym roku. Poza tym poprzednie wyzwanie ukończyło tak naprawdę tylko kilka osób z tych, które się zgłosiły, a skoro teraz zgłosiło się mniej to podjęłam decyzję, że wyzwania nie będzie. Zamiast tego zrobię na moim blogu cykl Ocalić od zapomnienia i w ramach tego cyklu będę co jakiś czas publikowała recenzję książek spełniających założenia. Wszyscy chętni mogą przeprowadzić tę akcję u siebie na blogu pod tą samą nazwą :) Może też wklejać baner. Możliwe, że za jakiś czas zorganizuję po prostu jakiś jednorazowy konkurs związany ze starszymi książkami. Jest mi przykro, że tak wyszło, ale cóż...

Komentarze

 1. Sorry, że nie wzięłam udziału, ale w tamtym roku brałam udział w tylu wyzwaniach, że jechałam na oparach.
  Może później się uda. Możesz spróbować dołaczyć do mojego Czytamy klasyków - Zapraszam :)
  ZAPRASZAM NA KONKURS!!!
  http://monweg.blog.onet.pl/2015/01/22/robie-konkurs-bo-moge/

  OdpowiedzUsuń
 2. Elenkaa_- rezygnacja z wyzwania jest ciekawym pomysłem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda wyzwania, ja niestety mało takich książek czytam, więc nie bardzo bym się nadawała, ale chętnie przeczytam Twoje recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się bardzo podoba to wyzwanie, uważam, że jest najlepszym, ze wszystkich. Szkoda, że z niego rezygnujesz. I przepraszam, że ja z niego się wysypałam, ale ogólnie rzecz biorąc, wysypałam się ze wszystkich wyzwań. Niestety, nie byłam konsekwentna i nawet, jeśli czytałam takie książki, to ciągle zapominałam zgłaszać je autorom wyzwań. :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Przykro mi, że tak wyszło. ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Elenkaa_ najwyraźniej uważnie przeczytała post. :D
  Swoją drogą, szkoda wyzwania, bo było ciekawe. Mnie samej udało się je dociągnąć do końca, ale też na nową edycję się nie zgłosiłam - głównie jednak dlatego, że postanowiłam zupełnie zrezygnować z wyzwań. I tak nie wpływały na moje czytelnicze wybory, więc wydało mi się to wszystko bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie również bardzo żal, lubiłam to wyzwanie, bo było jednym z najbardziej wartościowych w blogosferze. Ale cóż, takie właśnie są realia - blogerzy karmią się głównie nowościami i mają głęboko gdzieś klasykę czy ogólnie nieco starsze dzieła.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli dodasz chociaż krótki komentarz :) Jeśli chcesz - zostaw adres swojego bloga, a na pewno go odwiedzę ;)

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

"Tam, gdzie śpiewają drzewa" - Laura Gallego

"Doktor kolor czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu" Marek Borowiński

"Ania, nie Anna" sezon 2