Powrót

Witajcie!

Nie publikowałam nic na blogu już od pół roku, a i wtedy recenzje pojawiały się sporadycznie. Zatęskniłam jednak za blogowaniem i postanowiłam wrócić. Skąd wynikała moja nieobecność? Przede wszystkim z życiowych zawirowań. Zdecydowałam się zmienić kierunek studiów oraz uczelnię. Z pasji wybrałam geologię. Bardzo zaangażowałam się w studia, dołączyłam do koła naukowego, mam dużo wyjazdów, a do uczelni dojeżdżam 3-4 razy w tygodniu ponad 70 km, ale warto. Skończyłam już pierwszy rok i uznałam, że nadszedł czas odkopać również inne swoje pasje. Oczywiście studia nie były jedynym powodem zaniechania blogowania. Zaczęłam dorabiać jako copywriter, co również zajmuje sporo czasu, gdy chce się więcej zarobić. Oprócz tego miałam swego rodzaju kryzys twórczy.

Teraz wracam i z pewnością na początku nie będzie łatwo, ale wierzę, że uda mi się wszystko "ogarnąć". Oczywiście nie będę dodawała recenzji co drugi dzień, lecz postaram się czytać i pisać systematycznie. Planuję również poodwiedzać Wasze blogi, zobaczyć co się zmieniło, jakie książki przeczytaliście. Przyznam, że niektórych czasami z ciekawości odwiedzałam, ale nie zostawiałam komentarzy, bo było mi głupio, że u mnie już nic się nie dzieje.

Aktualnie czytam "Królowe przeklęte" Cristiny Morato oraz oglądam serial "Ania, nie Anna" produkcji Netflixa i myślę, że wkrótce powinny pojawić się recenzje.

 Znalezione obrazy dla zapytania ania nie anna

Komentarze

 1. Witaj ponownie i życzę wytrwałości w blogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę,że wróciłaś! Słyszałam o tym serialu Netflix. Polecam The crown

  OdpowiedzUsuń
 3. Serial "Ania" uważam za rewelacyjny i mam nadzieję na kilka sezonów! Wita ponownie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że wróciłaś! :)
  Uwielbiam Anię - sama się zbieram do zrecenzowania jej, ale chwilowo po sesji mam taki chaos - jeśli chodzi o niepublikowane recenzje książek/seriali i innych rzeczy, że nie mogę się z niczym wyrobić. A raczej chciałabym zrobić zbyt wiele rzeczy na raz. :)
  W każdym razie, udanego blogowania! :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli dodasz chociaż krótki komentarz :) Jeśli chcesz - zostaw adres swojego bloga, a na pewno go odwiedzę ;)

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

Urodziny i konkurs!

"Gra o Ferrin" i "Powrót do Ferrinu" Katarzyna Michalak

PRZEDPREMIEROWO "Pasażerka" Alexandra Bracken