Wyniki konkursu i zapowiedzi

Witajcie!
Na wstępie chciałam przeprosić za małe opóźnienie i ogłosić wyniki konkursu. Szkoda, że nie zgłosiło się więcej osób :( A więc... zwycięzcą jest werka777. Gratulacje i proszę o kontakt na adres: agdzia13@interia.pl

Teraz mam dla Was zapowiedzi od Wydawnictwa Insignis:

Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół. 
Najnowsza, wyczekiwana książka Reginy Brett już 25 października w księgarniach.Już dzisiaj posłuchaj lekcji z najnowszej książki ReginyGdy pięć lat temu w polskich księgarniach pojawiła się niepozorna niebieska książka z pomarańczowym spadochroniarzem na okładce i intrygującym tytułem „Bóg nigdy nie mruga”, nikt nie spodziewał się, że stanie się ona jednym z największych bestsellerów ostatnich lat na polskim rynku.

Nikomu wówczas jeszcze nieznana amerykańska pisarka i dziennikarka Regina Brett swoimi ciepłymi, autentycznymi i mądrymi lekcjami trafiła do serc Polek i Polaków i napełniła je optymizmem.
Do tej pory w Polsce ukazały się trzy książki Reginy Brett, a ich łączny nakład przekroczył już pół miliona egzemplarzy.
W tym roku, po trzech latach po ostatnim tytule, Regina Brett powraca do Polski z nową książką. „Kochaj” – bo taki jest jej tytuł – to bardzo osobista, wyjątkowa książka Reginy. Autorka dedykuje ją „wszystkim zranionym, wszystkim, którzy kochają zranionych osoby oraz tym, którzy są nieświadomi własnych ran” – więc tak naprawdę nam wszystkim. Chce, aby każdy po przeczytaniu tej książki pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.
Podobnie jak w wypadku wydanej w roku 2014 roku książki „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę”,  polska premiera książkę „Kochaj” znów ubiegła premierę światową. To wyjątkowa sytuacja, kiedy przekład ukazuje się wcześniej niż oryginał, i świadczy ona o tym, jak bardzo popularna, lubiana i ceniona jest Regina Brett w naszym kraju.
Z okazji premiery książki „Kochaj” Regina Brett odwiedzi w listopadzie Polskę i spotka się z czytelnikami w kilku miastach. To nie koniec niespodzianek: wydawnictwo Insignis przygotowuje właśnie audiobooki ze wszystkich tytułów Reginy Brett, które już niebawem trafią do sprzedaży.

Zamów:  http://www.empik.com/kochaj-brett-regina,p1162259707,ksiazka-p

Zapanuj nad swoim życiem. Nadchodzi rewolucja w sposobie organizowania czasu.
Jest wiele aplikacji i gotowych terminarzy przeznaczonych do organizowania czasu.  Niestety żaden z gotowych produktów nie jest na tyle elastyczny, uniwersalny i modyfikowalny, aby w pełni dopasować się do Twojego życia.
Jedynym sposobem znalezienia terminarza idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom jest stworzenie go samemu od podstaw.
Pomoże Ci w tym metoda BULLET BOOK.
BULLET BOOK to analogowy sposób organizowania teraźniejszości i planowania przyszłości. Opiera się na kilku prostych zasadach, dzięki którym szybko stworzysz własny notatnik do zarządzania czasem i swoimi sprawami. A ponieważ dokonasz tego samodzielnie i „od zera”, będzie on całkowicie spersonalizowany.

Wydawnictwo Insignis przygotowało dwie pozycje książkowe, które wprowadzą cię w zorganizowany świat rewolucyjnego systemu BULLET BOOK, integrującego dziennik, organizer i notes.  
Pierwsza z nich to Twój rok z bullet bookiem. Jest to poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć własny BULLET BOOK – zrobisz to, korzystając wyłącznie ze zwykłego zeszytu i podstawowych przyborów do pisania!

Drugi tytuł to Bullet book. Bądź pięknie zorganizowana przygotowany przez artystę plastyka gotowy szablon BULLET BOOKA, który możesz samodzielnie uzupełniać, kolorować i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeżeli pragniesz mieć piękny BULLET BOOK i niekoniecznie chcesz zaczynać od czystego zeszytu, a do tego lubisz kreatywne wyzwania, ta książka okaże się dla Ciebie idealna.

Zennor Compton. Twój Rok z Bullet Bookiem.  Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie.

Twój rok z bullet bookiem to przystępny poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć spersonalizowany systemu organizacji Bullet Book. Znajdziesz tu mnóstwo inspirujących wskazówek i twórcze ćwiczenia na każdy dzień roku, których wykonanie zajmie ci nie więcej niż 365 sekund.
Po lekturze tej książki, Twój własny bullet book stanie się miejscem na zapisanie codziennych przypominajek i istotnych dat, twoich życiowych aspiracji, marzeń, planów i cennych wspomnień. Właściwie skomponowane listy idealnie dopasowane do twoich potrzeb sprawią, że już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu i nie pominiesz żadnego zadania.
Zacznij od wynotowania swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbo­lami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje postę­py. Zorganizuj się efektywnie i kreatywnie dzień po dniu!

Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana.
 

David Sinden, autor światowego bestsellera The Little Book of Calm Colouring, tym razem stworzył piękną i praktyczną książeczkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji. Bullet Book to połączenie dziennika, organizera i notesu – to twór­czy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudow­nie prosty sposób monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach. Bullet Book to miejsce na zapisanie codziennych „przypominajek” i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei. Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długoter­minowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wska­zówek. Dowiesz się, co zrobić, żeby żyć życiem, jakiego pragniesz.

PREMIERA BULLET BOOKÓW 8 LISTOPADA


Jesteście zainteresowani tymi książkami?

Komentarze

 1. Gratulacje :) Mnie te książki raczej nie interesują... Wszelkiego rodzaju planery są mi raczej zbędne, czasem zarządzać potrafię, a ta pierwsza książka niczym mnie nie przyciąga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej ;) Planer mnie zainteresował.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) To wspaniała niespodzianka z rana! Zaraz się z Tobą skontaktuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stosuję zapisywanie i planowanie:) Gratulacje dla Werki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie Wam wszystkim dziękuję za złożone gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! Ja jednak preferuję zwykłe - niezwykłe kalendarze, nie potrzebuję żadnych "kreatywnych" miejsc do zapisków. Kreatywność zaczyna się wtedy, kiedy samemu tworzy się takie miejsce ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje wygrywającej...książki prezentowane przez ciebie raczej nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję zwyciężczyni :)
  Książki raczej nie dla mnie.
  Pozdrawiam!

  os-meus-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. To nie są niestety publikacje dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Książki nie dla mnie, ale kogoś na pewno zainteresują :D

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje! Mnie nie ciągnie do żadnych z wypowiedzi

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję! :)

  http://ksiazkowa-przystan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli dodasz chociaż krótki komentarz :) Jeśli chcesz - zostaw adres swojego bloga, a na pewno go odwiedzę ;)

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

"Moja Jane Eyre" Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton

Urodziny i konkurs!

"Kwitnący krzew tamaryszku" Wanda Majer-Pietraszak