W sieci kryminalnych zagadek - "Niewiarygodne"


  Nareszcie wakacje, przyjemny beztroski czas. I okazja do przeczytania wielu książek! „Niewiarygodne” Sary Shepard to kryminał dla nastolatek, idealny, by pokonać wakacyjną nudę i beztroskę. Ta powieść trzyma w napięciu! Co prawda jest to już czwarta część serii „Pretty Litlle Liars”, ale można ją czytać, nie znając poprzednich.
  Minęło kilka lat od tajemniczej śmierci Alison. Emily, Hanna, Aria i Spencer dostają sms-y z pogróżkami podpisane jako „A.”. Czy ich autorem jest morderca Alison? Tymczasem rozpoczynają się wakacje, każda z dziewczyn boryka się z własnymi rozterkami, a na dodatek Hanna ulega poważnemu wypadkowi, którego sprawcą prawdopodobnie jest „A.”. Czy nastolatki wreszcie poznają prawdę?
  „Niewiarygodne” to bardzo wciągająca powieść, pełna tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W życiu dziewczyn nie ma nic pewnego – tajemniczy morderca czyha tuż za rogiem. Na szczęście one nie poddają się i uparcie dążą do celu. Toteż jest to opowieść o poszukiwaniu prawdy, która przecież jest najważniejsza. Jednocześnie przyjaciółki zaplątały się w sieć kłamstw, z której bardzo trudno jest wybrnąć.
  Ta książka pomimo wielu dramatycznych momentów, bawi czytelników. Głównych bohaterek nie da się nie lubić. To przebojowe dziewczyny, które zmieniają życie ludzi, których spotykają. Są nieco rozpuszczone, ale to nie znaczy, że los kładzie im kwiaty pod nogi.
  „Niewiarygodne” to także historia o dorastaniu i problemach z nim związanymi. Mówi nam o akceptacji inności, o uczciwości, która nie jest łatwa, przyjaźni wystawionej na próbę, a także miłości. Znów mamy okazję przekonać się, że ona nie wybiera. Nie patrzy na wiek, popularność i właśnie dlatego jest taka silna! Książka uczy nas, że nie każdemu możemy tak bezgranicznie ufać, gdyż nawet najlepszy przyjaciel może nie być tym, za kogo go uważamy.
  Powieść Sary Shepard przeznaczona jest dla czytelników, którzy lubią myśleć i kochają kryminalne zagadki. Została napisana przystępnym nastolatkom językiem. Nie dziwię się, że cała seria zyskała taką popularność. Zasługuje na to. Naprawdę polecam!

Komentarze

  1. Właśnie niedawno skończyłam czytać trzecią cześć Pretty Little Liars i jeszcze w tym tygodniubiorę się za "Niewiarygodne" :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli dodasz chociaż krótki komentarz :) Jeśli chcesz - zostaw adres swojego bloga, a na pewno go odwiedzę ;)

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

"Moja Jane Eyre" Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton

Urodziny i konkurs!

"Kwitnący krzew tamaryszku" Wanda Majer-Pietraszak