Konkurs Literacki Pióromani

Jakiś czas temu pisałam Wam o portalu literackim Pióromani. Można tam publikować swoją twórczość i otrzymywać konstruktywne komentarze od innych użytkowników. Tutaj nie ma miejsca na komentarze w stylu: "Bardzo mi się podoba. Zajrzyj do mnie", gdyż wszystkie muszą być napisane według zasad przyjętych na tej stronie. Ponadto opowiadanie można "dać pod lupę" i wówczas zostanie ono ocenione przez najlepszych komentatorów wśród Pióromanów. Na portalu tym można także zapoznać się z licznymi poradami dotyczącymi pisania.

Tradycją Pióromanów stało się również to, że odbywają się tam konkursy literackie. Jakiś czas temu wystartował kolejny konkurs, od razu po zakończeniu poprzedniego. Jak wziąć w nim udział? Wystarczy napisać opowiadanie na dowolny temat, które będzie liczyło przynajmniej 1000 słów i opublikować je na Pióromanach. Wcześniej trzeba oczywiście założyć konto na tej stronie, ale jest to bardzo proste. Zbieranie prac konkursowych trwa do momentu uzbierania przynajmniej 11 (póki co jest 6). Do wygrania nagrody pieniężne, więc warto. Jednak nawet jeśli nie wygracie, to otrzymacie konstruktywne i niezwykle pomocne opinie oraz wskazówki, więc warto wziąć udział chociażby dlatego.

Jeśli nie czujesz się jeszcze na siłach, aby zgłosić na konkurs swoje opowiadanie, będziesz mógł wziąć w nim udział jako komentator. Na najlepszego komentatora również czeka nagroda pieniężna. Oczywiście można zarówno zgłosić swoje opowiadanie, jak i komentować pozostałe prace konkursowe i mieć szansę na wygraną w obu kategoriach!

Ja już się zgłosiłam, teraz czas na Was. Odwagi i do dzieła!

Pióromani mają również swoją stronę na Facebooku - KLIKNIJ TU

Komentarze

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

"Tam, gdzie śpiewają drzewa" - Laura Gallego

"Doktor kolor czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu" Marek Borowiński

"Ania, nie Anna" sezon 2