Poznaj życie celebrytów w książce "Córki łamią zasady"

  Czy bogate i znane dziewczyny zawsze są snobistyczne oraz wredne? Czytając "Córki łamią zasady" autorstwa Joanny Philbin przekonacie się, że nie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak to jest być sławnym, koniecznie sięgnijcie po tę książkę.
  Carina Jurgensen odkrywa oszustwa swojego ojca i jego firmy. Lekkomyślnie informuje o tym dziennikarzy, a tym samym łamie jedną z zasad celebrytów. Za karę zostaje odcięta od pieniędzy i musi nauczyć się żyć jak normalna nastolatka. Jednocześnie podejmuje się organizacji Balu Zimowego, poznaje fajnego chłopaka, a także popełnia 1000 błędów. Czytelnik nie będzie się nudził!
  "Córki" opowiadają o trudnych relacjach w rodzinach celebrytów. Rodzice w ogóle nie interesują się swoimi dziećmi, przez co nie łączą ich żadne uczucia. Dzieci nie mają prawidłowych wzorców, czują się samotne, opuszczone, niechciane. Z takimi problemami borykają się główni bohaterowie tej książki, dlatego uważam, że powinni ją przeczytać także rodzice.
  Powieść uczy nas samodzielności i odpowiedzialności. Każe dokonywać własnych wyborów, dotyczących przyszłości, nawet jeśli rodzice mają wobec nas inne plany. Radzi, by bez względu na sławę, pieniądze, prowadzić normalne życie. Mówi o tym, iż bogactwo nie sprawia, że jesteśmy prawdziwie szczęśliwi. Książka porusza także temat uczciwości, kłamstw. Zawsze powinniśmy być lojalni wobec innych i unikać zakłamań, przekrętów.
  "Córki łamią zasady" to historia o przyjaźni i miłości. Przyjaźń daje nam siłę do walki z przeciwnościami, dlatego należy o nią dbać. Jest cenniejsza niż sława i pieniądze. Zaś rzekomo idealny chłopak, nie zawsze taki jest. Ta książka mówi nam również o tym, że warto dać innym drugą szansę. Często można jeszcze naprawić swój błąd, pogodzić się. Wystarczy tylko chcieć.
  Joanna Philbin pisze lekkie, ale zarazem mądre powieści, które nakłaniają do przemyśleń. Czyta się je bardzo przyjemnie. "Córki łamią zasady" mogą czytelników wiele nauczyć. Dlatego polecam je wszystkim nastolatkom.

Komentarze

 1. Ciekawa recenzja. Będę tu często zaglądać. zapraszam do mnie :
  http://ksiazka-na-kazdy-dzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, dołączam do członków, jeśli chcesz, możesz również dołączyć do mnie ;)
  Co do bloga - bardzo mi się podoba Twój styl ;)
  Piszę książkę - jeśli możesz - oceń, skomentuj ;)
  http://tworzeijestok.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli dodasz chociaż krótki komentarz :) Jeśli chcesz - zostaw adres swojego bloga, a na pewno go odwiedzę ;)

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

"Doktor kolor czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu" Marek Borowiński

"Tam, gdzie śpiewają drzewa" - Laura Gallego

"Ania, nie Anna" sezon 2