Sierpniowy konkurs - zmiana zadania!!!

Jako że na razie nikt nie wyraził chęci udziału w moim konkursie to postanowiłam zmienić zadanie konkursowe na łatwiejsze!!! Jeśli pomimo tych zmian nie chcecie brać udziału to proszę napiszcie w komentarzu dlaczego. Pomoże mi to na przyszłość :)


ZADANIE KONKURSOWE
Tym razem macie po prostu napisać do jakiego obrazu chcielibyście się przenieść i dlaczego. Może to być dowolny obraz, z jakiejkolwiek epoki. Chodzi o to w jakim miejscu przedstawionym na obrazie chcielibyście się znaleźć, uczestniczyć w jakiejś scenie itp. Wystarczy kilka zdań, ale oczywiście jak macie jakiś pomysł na inną formę pracy to proszę bardzo :)

ZGŁOSZENIA
1. W komentarzach napiszcie, że bierzecie udział w konkursie oraz podajcie swój adres e-mail, z którego zostanie wysłana praca konkursowa.
2. Na adres: agdzia13@interia.pl przesyłajcie pracę konkursową. I bardzo proszę - nie podpisujcie się (tak będzie sprawiedliwiej). Po wybraniu zwycięskich prac, dopasuję e-mail, z którego były wysłane do zgłoszenia.


3. Macie czas do końca sierpnia!

NAGRODA
2 egzemplarze powieści "Niepokorne. Eliza" autorstwa Agnieszki Wojdowicz


Niepokorne. Eliza
"Niepokorne" to trylogia opowiadająca o wyjątkowych kobietach, których zawiłe losy splatają się w scenerii młodopolskiego Krakowa. Eliza Pohorecka, Klara Stojnowska i Judyta Schraiber spełniają swoje marzenia kosztem wyrzeczeń i trudnych kompromisów, nierzadko płacąc wysoką cenę za szczęście.
Jest jesień 1895 roku. Eliza Pohorecka dotąd uczyła się zawodu w otwockiej aptece, lecz opuszcza Kongresówkę, gdy jako jedna z pierwszych kobiet zostaje przyjęta na Uniwersytet Jagielloński. W cesarsko-królewskim Krakowie, pełnym uprzedzeń i konwenansów, będzie musiała się zmierzyć z niechęcią wykładowców wydziału farmacji, z tragiczną przeszłością rodziny i z zakazanym uczuciem.

Eliza na szczęście nie jest sama. Otuchy podczas dokonywania niełatwych wyborów dodaje jej Klara Stojnowska, idealistka i emancypantka. Ona także prowadzi swoją prywatną wojnę - przeciwko konserwatywnemu ojcu, profesorowi krakowskiej uczelni.Tymczasem Judyta Schraiber, Żydówka z Kazimierza, ucieka z domu - z namiętności do mężczyzny i z miłości do sztuki. Stara się zostać malarką, bierze lekcje u młodego Staszka Wyspiańskiego, na każdym kroku walcząc o swoją niezależność. Nie wie jednak, że już wkrótce będzie musiała bronić czegoś równie cennego: tożsamości.

Choć Eliza, Judyta i Klara z pozoru bardzo się różnią, coś je jednak łączy. Każda z nich jest niepokorna…
Mnie książka się bardzo podobała, oto krótka opinia: KLIKNIJ TU

JURY
Skoro nagrody są dwie to będzie także dwóch jurorów, tak dla sprawiedliwości. Jedną osobę wybiorę ja, a drugą mój chłopak. Znając życie, spodobają mu się inne prace niż mi, co oznacza, że naprawdę macie dwie szanse :)

WYNIKI
Wyniki opublikuję do ok. 10 dni po zakończeniu konkursu. Ze zwycięzcami skontaktuję się też mailowo, a na przesłanie swoich danych będą oni mieli dwa tygodnie, po tym czasie nie gwarantuję, że nagroda jeszcze będzie dla nich dostępna.

POSTANOWIENIA DODATKOWE
1. Bardzo proszę, aby prace nie były w jakikolwiek sposób wulgarne.
2. Nie wysyłam nagród za granicę.
3. Jeśli w konkursie weźmie udział mało osób (np. tylko kilka) to możliwe, że zostanie przyznana tylko jedna nagroda.
4. Osoby, które nie posiadają konta na bloggerze, google+ itp. mogą brać udział w konkursie, ale pod warunkiem, że w komentarzu podadzą także swoje imię i nazwisko.
5. Każdy może wysłać tylko jedną pracę.
6. Byłabym wdzięczna za umieszczenie na swojej stronie/blogu/fejsie itp. informacji o konkursie.

Bannerek:
Podlinkujcie go: http://kraina-ksiazek-stelli.blogspot.com/2014/08/sierpniowy-konkurs.html

To by było na tyle. Jeśli macie jakieś pytania - piszcie :) Miłej zabawy :)

Komentarze

 1. Oj, dość wymagające :) jest tyle obrazów, które uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdaję się, że się zapisywałam, ale swojego komentarza nie widzę, może pod innym postem? W każdym razie, wysłałam Ci prace konkursową :)
   t.awanturnica@gmail.com

   Usuń
 2. bardzo ciekawy konkurs i trudny ;) Z doświadczenia wiem, że takie przyciągają mało osób, ale życzę wszystkim powodzenia! A info o konkursie udostępniam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. dodałam baner na blogu, trzymam kciuki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysłane:)
  e-mail: theworldofbook@gmail.com
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wysłałam
  mail: akacja1999@gmail.com
  Miłego wieczoru ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli dodasz chociaż krótki komentarz :) Jeśli chcesz - zostaw adres swojego bloga, a na pewno go odwiedzę ;)

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

"Moja Jane Eyre" Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton

Urodziny i konkurs!

"Kwitnący krzew tamaryszku" Wanda Majer-Pietraszak