Podsumowanie 2013 r.

Witajcie :) Dzisiaj ostatni dzień 2013 r., a więc przyszedł czas na podsumowanie.

W tym roku przeczytałam 80 książek, możliwe, że pomyliłam się o 1 czy 2, gdyż liczyłam to dopiero teraz i mogłam o czymś zapomnieć. Chciałam wstawić notkę top10, ale ciężko napisać, która z tych była najlepsza, a która najsłabsza, więc po prostu wymienię tych 10, które z jakiegoś powodu najbardziej mi się podobały (jeśli z jakiejś serii podobało mi się kilka części to liczę to jako 1 :D). Oprócz tego zorganizowałam na moim blogu konkurs, dodałam spis recenzji, nawiązałam współpracę recenzencką.

A oto te TOP10 (kolejność przypadkowa)
ABY PRZECZYTAĆ RECENZJĘ DANEJ KSIĄŻKI KLIKNIJCIE NA OKŁADKĘ, W DWÓCH PRZYPADKACH TEJ RECENZJI NIE NAPISAŁAM.
Zwiadowcy. Królewski zwiadowca - John FlanaganDrużyna. Pościg - John FlanaganCórka Imperium - Janny WurtsRhett Butler. Przeminęło z wiatrem - kontynuacja - Donald McCaigNamiestniczka. Księga I - Wiera SzkolnikowaNamiestniczka. Księga II - Wiera SzkolnikowaPiękne istoty - Kami GarciaIstoty Ciemności - Kami GarciaPamiętnik nastolatki 6 - Beata AndrzejczukRebeka - Daphne du MaurierBlask - Alexandra AdornettoHades - Alexandra AdornettoNiebo - Alexandra AdornettoWybrani - C.J. Daugherty

Dziękuję wszystkim za komentarze i jeszcze raz zapraszam do wzięcia udziału w moim autorskim wyzwaniu OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA. Możecie do niego dołączyć w każdej chwili. Link do wyzwania: http://kraina-ksiazek-stelli.blogspot.com/p/wyzwania-2014-r.html. W ramach mojego wyzwania co jakiś czas planuję dodawać notki o autorach tworzących przed 2000 r. :)

Jeśli chodzi o przyszły rok to mam nadzieję na to, że zainteresujecie się moim wyzwaniem, oprócz tego już nie mogę się doczekać premiery kontynuacji "Hyperversum" oraz 13 części "Zwiadowców". Liczę również na to, że ukaże się 4 część "Kronik Obdarzonych".

Wszystkiego co najlepsze w NOWYM ROKU :)

Komentarze

 1. Piękne osiągnięcia, naprawdę, Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego Nowego Roku! I więcej książek do przeczytania, i czasu na ich czytanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wróciłam po długiej nieobecności z nowym blogiem i nową recenzją. Serdecznie zapraszam na http://spotkania-z-literatura.blogspot.com/ i obiecuję, że teraz już postaram się być na bieżąco i na bieżąco komentować. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wynik :) Szczęśliwego nowego roku!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli dodasz chociaż krótki komentarz :) Jeśli chcesz - zostaw adres swojego bloga, a na pewno go odwiedzę ;)

Obserwatorzy


Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

Popularne posty z tego bloga

"Doktor kolor czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu" Marek Borowiński

"Ania, nie Anna" sezon 2

"Tam, gdzie śpiewają drzewa" - Laura Gallego